Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Suve viimased hingematvad vaated Haapsalus! Tulge külla, veel jõuab :) ... See MoreSee Less

18.08.16  ·  

RENE PAUL BLUES BAND LIVE @VANAKINO, algus kell 2.30 ... See MoreSee Less

Rene Paul Blues Band läheb nüüd laivi (kell 2.00). :) Väike hilinemine teeb asja ainult paremaks, rahvas juba koguneb ja meil jätkub pidu täna pikalt!

07.08.16  ·  

😍😍😍 VanaKino bluusimelul on jumet ... See MoreSee Less

05.08.16  ·  

MTÜ Eesti Asenduskodude Laste Liit korraldab sel suvel heategevusliku kontserdi Eestimaa armsaimas merelinnas Haapsalus, esineb Chalice alias Jarek Kasar! :) ... See MoreSee Less

Sünnipäev 4, Tänu Sõpradele!

August 11, 2016, 6:45pm - August 12, 2016, 5:00am

Grand Holm Marina

Head uudised, armsad sõbrad! MTÜ Eesti Asenduskodude Laste Liit korraldab sel suvel heategevusliku kontserdi Eestimaa armsaimas merelinnas Haapsalus, Grand Holm Marinas! Esineb Chalice alias Jarek Kasar! Kogu ürituse tulu läheb Haapsalu hoolekandekeskusele. Kingituse summa määrad aga kontserdikülastajana ise, ostes pileti vabalt valitud annetussummana alates 4 eurost! 22.00 Ootab kõiki külalisi Aptek, et pidada maha vääriline sünnipäevapidu! Tule veeda õhtu teadmisega, et teed lõbutsedes head ning panustad lastekodude noorte tulevikku!

18.07.16  ·  

24. juulil esineb Haapsalu VanaKinos avatud loenguga Dr. Riina Raudsik :) ... See MoreSee Less

Avatud loeng "Personaalne ennetav meditsiin"

Juuli 24, 2016, 2:00pm - Juuli 24, 2016, 4:00pm

Haapsalu VanaKino

Personaalne ennetav meditsiin • Mõtlemine • Vee joomine • Mitmekülgne toitumine • Liikumine ...igale inimesele teada - tuntud tervise alustalad, kuid ometi seisame igapäevaselt aina rohkem silmitsi haigustega. Mis seisab nende sõnade taga, et need tegevused meid tervena hoiavad ja mis on neil seost ENERGIAGA, mida terve olemiseks vajame. Missugused on kaebused, mis eelnevad haiguste väljakujunemisele ja mida peaks igaüks ise ette võtma, et olla TERVE. Sellest räägime loengul ja loengule järgneval arutelul.

15.07.16  ·