Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Imeilus Haapsalu täitub Itaalia veinide ja nostalgia nautimiseks kohale tulnud kaunite inimestega reedel ja laupäeval, 2-3. juunil 2017. Just siis peetaksegi Itaalia Kultuuri- ja Veinipäevasid, mille raames annab laupäeval suurejoonelise kontserdi ka Al Bano.

Suur Itaaliapärane veinidisko ja Al Bano järelpidu toimub Haapsalu VanaKinos. Parimaid uusi ja vanu hitte tuleb mängima tuntud raadiohääl Lauri Hermann raadiost Elmar.
Haapsalu VanaKino asub lossiplatsist vaid 200m kaugusel kauni Väikese Viigi kaldal. Suuna leiad kauni küünlaraja järgi :)

Uksed avame kell 21, disko algab kell 22.
Pilet diskole 5€

Tule naudi lõpmatut Itaaia nostalgiat ja maitvat joogipoolist koos sõpradega Haapsalu VanaKinos!
... See MoreSee Less

Itaalia Veinipäevad ja Suur Veinidisko

Juuni 3, 2017, 9:00pm - Juuni 4, 2017, 4:00am

Haapsalu VanaKino

Imeilus Haapsalu täitub Itaalia veinide ja nostalgia nautimiseks kohale tulnud kaunite inimestega reedel ja laupäeval, 2-3. juunil 2017. Just siis peetaksegi Itaalia Kultuuri- ja Veinipäevasid, mille raames annab laupäeval suurejoonelise kontserdi ka Al Bano. Suur Itaaliapärane veinidisko ja Al Bano järelpidu toimub Haapsalu VanaKinos. Parimaid uusi ja vanu hitte tuleb mängima tuntud raadiohääl Lauri Hermann raadiost Elmar. Haapsalu VanaKino asub lossiplatsist vaid 200m kaugusel kauni Väikese Viigi kaldal. Suuna leiad kauni küünlaraja järgi :) Uksed avame kell 21, disko algab kell 22. Pilet diskole 5€ Tule naudi lõpmatut Itaaia nostalgiat ja maitvat joogipoolist koos sõpradega Haapsalu VanaKinos!

18.05.17  ·  

Sügis hiilib kikivarvul ... See MoreSee Less

Foto: Vendo Jugapuu www.facebook.com/vendo.jugapuu

26.09.16  ·  

Nostalgiapäevad tulevad koos suurejoonelise diskoga VanaKinos :) ... See MoreSee Less

Nostalgiadisko 2016

September 10, 2016, 5:00pm - September 11, 2016, 5:00am

Haapsalu VanaKino

Seltsimehed ja –naised! Kätte on jõudmas lummav ja värviline september ehk mihklikuu. Selle tarbeks tuleks nüüd Mihklil käest haarata ja ta õitevägevale diskule tuua! 10. septembril koguneb iga viimanegi väärikas töölis- ja kõrgklassi esindaja plenaariumile, mis leiab aset endise kino Kungla nostalgilises atmosfääris. Päevakorras on naps ja nali ning rohkelt jalakeerutamist. Kõige vingemad muusikapalad paneb kokku tuntud Elmari raadiohääl seltsimees Lauri Hermann. Tagasihoidlikkus võib olla trahvitav miilitsavoliniku poolt, seega pahandustest hoidumiseks on rangelt soovitatav ilmuda diskule juba varakult! Maja on avatud alates kells 17st, siis võib näha nostalgilisi Karupoeg Puhhi multikaid (loomulikult tasuta). Pidevalt avatud on ka baar, mille menüüst võib ka üht-teist põnevat ja ajaloolist leida. Ja et diskul kitsas ei oleks, on avatud ka disku-otseülekandega suur saal! Pääse diskole kohapeal 5 raha. Kohtumiseni 10. septembril Nostalgiadiskol Haapsalu VanaKinos!

26.08.16  ·  

Suve viimased hingematvad vaated Haapsalus! Tulge külla, veel jõuab :) ... See MoreSee Less

18.08.16  ·  

RENE PAUL BLUES BAND LIVE @VANAKINO, algus kell 2.30 ... See MoreSee Less

Rene Paul Blues Band läheb nüüd laivi (kell 2.00). :) Väike hilinemine teeb asja ainult paremaks, rahvas juba koguneb ja meil jätkub pidu täna pikalt!

07.08.16  ·