Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Suvihaapsalus.ee jagas kasutaja Haapsalu linn postitust. ... See MoreSee Less

Tule tähistama teadmistepäeva koos Daniel Levi ansambliga!

29.08.17  ·  

Nostalgiadisko tuleb taas, milline rõõm! :) ... See MoreSee Less

Suur Nostalgiadisko 2017 - Nostalgiapäevade ametlik disko

September 9, 2017, 8:00pm - September 10, 2017, 4:00am

Seltsimehed ja –naised! ⚒ Kätte on jõudnud lummav ja värviline september ehk mihklikuu. Sedapuhku tuleks nüüd Mihklil käest võtta ja ta õitevägevale diskule tuua, mis on ühtlasi ka Nostalgiapäevade ametlik järelpidu! 📻 9. septembril koguneb iga viimanegi väärikas töölisklassi esindaja traditsioonilisele plenaariumile, mis leiab aset endise kino Kungla nostalgilises atmosfääris. Päevakorras on nali ja naps ning rohkelt jalakeerutamist. Kõige vingemad tantsupalad valib välja tuntud Elmari raadiohääl seltsimees Lauri Hermann. 🔊 Seks korraks on majas avatud 2 saali koos uhke välialaga, mida sisustavad 4 baari, Miit toidulafka ning isegi lisa tualetid. Pole vaja karta – ruumi jätkub kõigile! 🎪 Tagasihoidlikkus võib olla trahvitav miilitsavoliniku poolt, seega pahandustest hoidumiseks on rangelt soovitatav ilmuda diskule juba varakult ja teemakohase rõivavalikuga! 👮 Eelmüügipiletid alates 4. septembrist Taksi Pubis 3 raha eest. Pääse diskole kohapeal 5 raha. 🎀 Kohtumiseni laupäeval, 9. Septembril, Suurel Nostalgiadiskol Haapsalu VanaKinos! ☎

19.08.17  ·  

Imeilus Haapsalu täitub Itaalia veinide ja nostalgia nautimiseks kohale tulnud kaunite inimestega reedel ja laupäeval, 2-3. juunil 2017. Just siis peetaksegi Itaalia Kultuuri- ja Veinipäevasid, mille raames annab laupäeval suurejoonelise kontserdi ka Al Bano.

Suur Itaaliapärane veinidisko ja Al Bano järelpidu toimub Haapsalu VanaKinos. Parimaid uusi ja vanu hitte tuleb mängima tuntud raadiohääl Lauri Hermann raadiost Elmar.
Haapsalu VanaKino asub lossiplatsist vaid 200m kaugusel kauni Väikese Viigi kaldal. Suuna leiad kauni küünlaraja järgi :)

Uksed avame kell 21, disko algab kell 22.
Pilet diskole 5€

Tule naudi lõpmatut Itaaia nostalgiat ja maitvat joogipoolist koos sõpradega Haapsalu VanaKinos!
... See MoreSee Less

Itaalia Veinipäevad ja Suur Veinidisko

Juuni 3, 2017, 9:00pm - Juuni 4, 2017, 4:00am

Imeilus Haapsalu täitub Itaalia veinide ja nostalgia nautimiseks kohale tulnud kaunite inimestega reedel ja laupäeval, 2-3. juunil 2017. Just siis peetaksegi Itaalia Kultuuri- ja Veinipäevasid, mille raames annab laupäeval suurejoonelise kontserdi ka Al Bano. Suur Itaaliapärane veinidisko ja Al Bano järelpidu toimub Haapsalu VanaKinos. Parimaid uusi ja vanu hitte tuleb mängima tuntud raadiohääl Lauri Hermann raadiost Elmar. Haapsalu VanaKino asub lossiplatsist vaid 200m kaugusel kauni Väikese Viigi kaldal. Suuna leiad kauni küünlaraja järgi :) Uksed avame kell 21, disko algab kell 22. Pilet diskole 5€ Tule naudi lõpmatut Itaaia nostalgiat ja maitvat joogipoolist koos sõpradega Haapsalu VanaKinos!

18.05.17  ·