Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Suvihaapsalus.ee jagas kasutaja APTEK Haapsalu üritust. ... See MoreSee Less

15.07.14

FACELIFT DEER @ APTEK Haapsalu

Juuli 18, 2014, 11:00pm

APTEK Haapsalu

STOLI esitleb: ans FACELIFT DEER Rasmus Rändvee - Vocals Paal Piller - Guitar/Backing Vocals Karl Kallas - Guitar/Backing Vocals Aap-Eerik Lai - Bass Guitar Siim Arusaar - Drums Facelift deer on noor ja entusiasmi täis bänd, kellel on palju ättituudi ja suur unistus. Nende kontserdid kätkevad endas vahetut energiat, jalaga-tagumikku indie-rocki ja kõike muud mis teeb muusikast ägeda. Neil on ette näidata plaadieping Universal Music'uga ja võimalus jõuda suurema kuulajaskonnani kui kunagi varem. Nende debüütalbum on saadaval nii Spotify's kui ka iTunes'is. Facelift Deer is a young and enthusiastic group with lots of attitude and a big dream. Their live shows consist of pure energy, badass indie-rock and everything else that makes music worth playing. They have a record deal with Universal Music and a chance to reach bigger audiences than ever. Their debut album is now available on Spotify and iTunes. Veebileht www.soundcloud.com/faceliftdeer www.instagram.com/faceliftdeer

Vaata Facebookis

Brasiiliapärane jalgpallimelu :) ... See MoreSee Less

08.07.14

BRAZILIAN FOOTBALL BAILA @ HAAPSALU VANAKINO 12.07

Juuli 12, 2014, 11:00pm

Haapsalu VanaKino

Müstilise Brasiilia eksootikahõngu koos ülipõneva jalgpallimenuga toob Läänemaa pealinna lõunanaabrite number 1 tantsumuusikakuningas [EX] DA BASS & MBerg Kindlasti mäletate superhitti Riga Nights, mis vaid mõni aasta tagasi kogu Euroopas laineid lõi www.youtube.com/watch?v=US2f5e07RLY VanaKino ruumid saavad hurmurlikult loodusliku jume ning meele hoiab segaduses statistiliselt võimatu pakkumine, sest RUMM on baaris 2=3, 3=4, 4=6 ning 6=9 (call it 69). Eriürituse puhul sissepääs 00.30ni TASUTA, hiljem FB going/osalen 5€ Kohapeal otseloomulikult live pilt Brasiiliast ehk MMi 3-4 koha mäng algusega kell 23. Sissepääs 18+ Toetab : Eskaro

Vaata Facebookis

Aloha - täna jälle jalka, miks mitte! ... See MoreSee Less

TÄNA OLEME TAAS JALGPALLI MMi LAINEL Eksootiline vastasseis Mehhiko ja Hollandi vahel Vanakino suurel ekraanil kell 18.45 — kohas nimega Haapsalu VanaKino.

29.06.14

Vaata Facebookis

Suvihaapsalus.ee jagas kasutaja Haapsalu kultuurikeskus fotot. ... See MoreSee Less

Trubaduuri laulud 4. juulil kell 20.00 Jaani kirikus Pilet eelmüügist Piletilevis ja kultuurikeskuse kassas 8 €, kohapeal 10 € Anto Õnnis (laul), Robert Staak (lauto), Tõnu Jõesaar (gamba) Hortus Musicuse ja Vox Clamantise lauljana kiidusõnu pälvinud Anto Õnnise soolokava trubaduurilauludega. Renessansi ajal oli iga trubaduuri auasi oma südamedaami lauludega võluda. Muusika kandis endas esitaja sügavaid tundeid ja väljendas tema loomingulisust. Kontserdil saame nautida Binchois’, Dufay’, Dowlandi, Morley ning anonüümsete autorite loomingut.

27.06.14

Vaata Facebookis

Põnevamad jalkamängud näidatakse ülesse ka suurel kinoekraanil! ... See MoreSee Less

Sel laupäeval kell 19 lähevad tulisesse heitlusesse vastamisi võõrustajamaa Brasiilia ning Tšiili! Kes jääb peale, seda näeb Haapsalu Vanakino suurel kinoekraanil mugavates diivanites. Sissepääs on loomulikult tasuta ning jalkaõlle mekib õige hää! Kell 23 võib sarnast latiino-temperamentsi tunda juba järgmises vastasseisus Kolumbia ja Uruguai vahel! Kohapeal ka ennustusmäng, mille auhinnad paneb välja AC Sport! Kohtume laupäeval kell 19 Vanakinos :) — kohas nimega Haapsalu VanaKino.

26.06.14

Vaata Facebookis