Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Ei see suvi enne lõppe kui Nostalgiapäevad on peetud! ... See MoreSee Less

NOSTALGIADISKO 12.09

September 12, 2015, 8:00pm

Haapsalu VanaKino

SELTSIMEHED ja -NAISED! Kätte on jõudmas lummav ja värviline september ehk mihklikuu ning selle puhul tuleks nüüd Mihklil käest haarata ja ta õitevägevale diskule tuua! 12. septembri laupäevasel päeval koguneb iga viimanegi endast lugu pidav töölisklassi esindaja plenaariumile, mis leiab aset endise kino Kungla nostalgilises atmosfääris. Päevakorras on naps ja nali ning rohkelt jalakeerutamist. Kõige vingemad muusikapalad paneb kokku tuntud Elmari raadiohääl seltsimees Lauri Hermann. Tagasihoidlikkus võib olla trahvitav miilitsavoliniku poolt, seega pahandustest hoidumiseks on rangelt soovitatav ilmuda diskule juba varakult! Maja on avatud alates kella 15st, siis võib näha nostalgilisi Eesti filme ja Karupoeg Puhhi multikaid (loomulikult tasuta). Pidevalt avatud on ka baar, mille menüüst võib ka üht-teist põnevat ja ajaloolist leida. Pääse diskole Taksi pubi eelmüügist 3 raha, kohapeal 5 raha. (eelmüük 1-11. sept.) Kohtumiseni 12. septembril Nostalgiadiskol Haapsalu VanaKinos!

26.08.15  ·  

Rohuküla romanss ... See MoreSee Less

15.08.15  ·  

Kuna linnas käivad usinad uue tänavavalgustuse paigaldustööd, siis pakkus bluusi ajal Haapsalu VanaKino romatilist jalutuskäiku!

Täname fotograafi kauni pildi eest! :)
... See MoreSee Less

03.08.15  ·  

Suvihaapsalus.ee tunneb end suurepäraselt ... See MoreSee Less

02.08.15  ·  

Haapsalu VanaKino loosib 2 festivalipassi Augustibluusile! ... See MoreSee Less

Loosime välja 2 Augustibluus 2015 Festivalipassi! ELAMUSMAJUTUS / BLUUSI LAVA / SUSHI / TELKLA / BAAR reede hilisõhtul kell 01.00 Mikk Tammepõld laupäeval kell 11.00 Kaptain Rock (JPN) Passide võitmiseks jaga pilti ning kirjuta meile üks vahva kommentaar :) Loosimine neljapäeval kell 17.00

26.07.15  ·