Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Ohoo! ... See MoreSee Less

FRIENDS LOUNGE @VanaKino

November 13, 2015, 11:00pm

Haapsalu VanaKino

13 & reede & tasuta ka! Harva võib aset leida see, et vallatu meelelahutuse ja kõrvupaitavalt meelsa muusika jagamiseks avab Kino oma suure südame ning väikesed uksed. Ja seda ainult väga erilistel kuupäevadel nagu seda on näiteks 13 & reede. Muusikajumal Magik Bread a.ka Kristo tulistab head rütmi otse puurist ja joogiputkas on pisikesed nunnud hinnad. Sel õhtul muudame siseruumide kujunduse märksa hubasemaks ning tekitame juurde istumiskohti seltskondadele. Kaasame rohkelt sisukat meelelahutust • Beerpong • Monster Jenga • Korona • Beer Challanges • Laua- ja kaardimängud (Alias, Eesti, Baila, Imago, A-Ü, Ärihai jne.) • Show-me-your-dancemoves jne jne. Sisse saab meie juurde sel ööl tasuta. Üleriiete turvalise arhiveerimise eest küsitakse sümboolne 1 raha. Lõbusaid külalisi ootame alates kell 23 (18+) Ära emale räägi.

12.11.15  ·  

Ei see suvi enne lõppe kui Nostalgiapäevad on peetud! ... See MoreSee Less

NOSTALGIADISKO 12.09

September 12, 2015, 8:00pm

Haapsalu VanaKino

SELTSIMEHED ja -NAISED! Kätte on jõudmas lummav ja värviline september ehk mihklikuu ning selle puhul tuleks nüüd Mihklil käest haarata ja ta õitevägevale diskule tuua! 12. septembri laupäevasel päeval koguneb iga viimanegi endast lugu pidav töölisklassi esindaja plenaariumile, mis leiab aset endise kino Kungla nostalgilises atmosfääris. Päevakorras on naps ja nali ning rohkelt jalakeerutamist. Kõige vingemad muusikapalad paneb kokku tuntud Elmari raadiohääl seltsimees Lauri Hermann. Tagasihoidlikkus võib olla trahvitav miilitsavoliniku poolt, seega pahandustest hoidumiseks on rangelt soovitatav ilmuda diskule juba varakult! Maja on avatud alates kella 15st, siis võib näha nostalgilisi Eesti filme ja Karupoeg Puhhi multikaid (loomulikult tasuta). Pidevalt avatud on ka baar, mille menüüst võib ka üht-teist põnevat ja ajaloolist leida. Pääse diskole Taksi pubi eelmüügist 3 raha, kohapeal 5 raha. (eelmüük 1-11. sept.) Kohtumiseni 12. septembril Nostalgiadiskol Haapsalu VanaKinos!

26.08.15  ·  

Rohuküla romanss ... See MoreSee Less

15.08.15  ·  

Kuna linnas käivad usinad uue tänavavalgustuse paigaldustööd, siis pakkus bluusi ajal Haapsalu VanaKino romatilist jalutuskäiku!

Täname fotograafi kauni pildi eest! :)
... See MoreSee Less

03.08.15  ·  

Suvihaapsalus.ee tunneb end suurepäraselt. ... See MoreSee Less

02.08.15  ·