Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Valge Daami Saladus ... See MoreSee Less

30.07.14

Vaata Facebookis

Kes veel vaatamas pole käinud seda imet - sel nädalavahetusel on võimalus! ... See MoreSee Less

Augustibluusi ajal avab traditsiooniliselt uksed Haapsalu VanaKino Elamusmajutus! Elamusmajutus on sisuliselt linnadžungel. Kino endine suur saal saab selleks nädalavahetuseks täidetud puude ning põõsastega, lisandub värske kasearoom ning linnulaul, vahepeal sekka äikest ja müristamist. Saalis on eraldatud ja küllaltki privaatsed boksid 2-5 inimesele. Laupäeva hommikul kell 11 on VanaKino väikses saalis äratuskontsert (Augustibluusi ametlik lava). Kontserti annab noor akordionitalent Markus Lember, sissepääs kõikidele tasuta! Kohapeal on ka madratsi rentimise võimalus, tekid-padjad-linad / telk-magamiskott palume külastajatel omalt poolt kaasa võtta. Sel aastal on valmis saanud ka duššinurk, seega pesemisvõimalus majas olemas. Väikses saalis on pidevalt avatud ka baar. Broneerimiseks kirjutage vanakino@gmail.com — kohas nimega Haapsalu VanaKino.

29.07.14

Vaata Facebookis

Suvihaapsalus.ee jagas kasutaja APTEK Haapsalu üritust. ... See MoreSee Less

15.07.14

FACELIFT DEER @ APTEK Haapsalu

Juuli 18, 2014, 11:00pm

APTEK Haapsalu

STOLI esitleb: ans FACELIFT DEER Rasmus Rändvee - Vocals Paal Piller - Guitar/Backing Vocals Karl Kallas - Guitar/Backing Vocals Aap-Eerik Lai - Bass Guitar Siim Arusaar - Drums Facelift deer on noor ja entusiasmi täis bänd, kellel on palju ättituudi ja suur unistus. Nende kontserdid kätkevad endas vahetut energiat, jalaga-tagumikku indie-rocki ja kõike muud mis teeb muusikast ägeda. Neil on ette näidata plaadieping Universal Music'uga ja võimalus jõuda suurema kuulajaskonnani kui kunagi varem. Nende debüütalbum on saadaval nii Spotify's kui ka iTunes'is. Facelift Deer is a young and enthusiastic group with lots of attitude and a big dream. Their live shows consist of pure energy, badass indie-rock and everything else that makes music worth playing. They have a record deal with Universal Music and a chance to reach bigger audiences than ever. Their debut album is now available on Spotify and iTunes. Veebileht www.soundcloud.com/faceliftdeer www.instagram.com/faceliftdeer

Vaata Facebookis

Brasiiliapärane jalgpallimelu :) ... See MoreSee Less

08.07.14

BRAZILIAN FOOTBALL BAILA @ HAAPSALU VANAKINO 12.07

Juuli 12, 2014, 11:00pm

Haapsalu VanaKino

Müstilise Brasiilia eksootikahõngu koos ülipõneva jalgpallimenuga toob Läänemaa pealinna lõunanaabrite number 1 tantsumuusikakuningas [EX] DA BASS & MBerg Kindlasti mäletate superhitti Riga Nights, mis vaid mõni aasta tagasi kogu Euroopas laineid lõi www.youtube.com/watch?v=US2f5e07RLY VanaKino ruumid saavad hurmurlikult loodusliku jume ning meele hoiab segaduses statistiliselt võimatu pakkumine, sest RUMM on baaris 2=3, 3=4, 4=6 ning 6=9 (call it 69). Eriürituse puhul sissepääs 00.30ni TASUTA, hiljem FB going/osalen 5€ Kohapeal otseloomulikult live pilt Brasiiliast ehk MMi 3-4 koha mäng algusega kell 23. Sissepääs 18+ Toetab : Eskaro

Vaata Facebookis

Aloha - täna jälle jalka, miks mitte! ... See MoreSee Less

TÄNA OLEME TAAS JALGPALLI MMi LAINEL Eksootiline vastasseis Mehhiko ja Hollandi vahel Vanakino suurel ekraanil kell 18.45 — kohas nimega Haapsalu VanaKino.

29.06.14

Vaata Facebookis