Suvi ja Haapsalu on harmooniline
kooslus naudingust ja elurõõmust

Liitu uudiskirjaga, et olla kursis parimate pakkumiste ning üritustega! Uudiskirjaga liitunute seas loosime regulaarselt välja tasuta pääsmeid üritustele.

Imekaunis jäädvustus läbi linnusilmi :) ... See MoreSee Less

31.12.15  ·  

The biggest new year's eve celebration in town!

Attend here - goo.gl/TAjRl2
... See MoreSee Less

Esimesed piletid loosis - sheeri pilti ja juba reedel võid olla tasuta pääsmete omanik Haapsalu suurimale AASTAVAHETUSE PEOLE 2016 ★ Liitu peoga - goo.gl/TAjRl2

13.12.15  ·  

Ei see suvi enne lõppe kui Nostalgiapäevad on peetud! ... See MoreSee Less

NOSTALGIADISKO 12.09

September 12, 2015, 8:00pm

Haapsalu VanaKino

SELTSIMEHED ja -NAISED! Kätte on jõudmas lummav ja värviline september ehk mihklikuu ning selle puhul tuleks nüüd Mihklil käest haarata ja ta õitevägevale diskule tuua! 12. septembri laupäevasel päeval koguneb iga viimanegi endast lugu pidav töölisklassi esindaja plenaariumile, mis leiab aset endise kino Kungla nostalgilises atmosfääris. Päevakorras on naps ja nali ning rohkelt jalakeerutamist. Kõige vingemad muusikapalad paneb kokku tuntud Elmari raadiohääl seltsimees Lauri Hermann. Tagasihoidlikkus võib olla trahvitav miilitsavoliniku poolt, seega pahandustest hoidumiseks on rangelt soovitatav ilmuda diskule juba varakult! Maja on avatud alates kella 15st, siis võib näha nostalgilisi Eesti filme ja Karupoeg Puhhi multikaid (loomulikult tasuta). Pidevalt avatud on ka baar, mille menüüst võib ka üht-teist põnevat ja ajaloolist leida. Pääse diskole Taksi pubi eelmüügist 3 raha, kohapeal 5 raha. (eelmüük 1-11. sept.) Kohtumiseni 12. septembril Nostalgiadiskol Haapsalu VanaKinos!

26.08.15  ·  

Rohuküla romanss ... See MoreSee Less

15.08.15  ·